Skip to main content

STANDHOUDERS

Met een winkelpromenade van ruim 3000 m2 biedt The Dutch Masters meer dan alleen paardensport. Een gevarieerd aanbod van onder andere kleding, auto’s en lifestyle producten gecombineerd met de beste artikelen voor de paardensport maakt een bezoek extra aantrekkelijk. Een ideale ambiance voor bedrijven om producten te promoten en te verkopen. De ruim 60.000 enthousiaste bezoekers zijn een uitstekende doelgroep!

Ruim 60.000 bezoekers waarderen de combinatie van topsport en het gezellige en stijlvolle promodorp. De ideale omgeving om producten te promoten en te verkopen.
Stand voorzien van: Tapijt – wanden – frieslijst – electra en 2 spots
Prijs € 150,- per m2 (excl. BTW)

Het is ook mogelijk om alleen standruimte te reserveren. Indien de standbouw zelf wordt verzorgd, geldt een prijs van € 95 ,- per m2 (excl. standbouw en electra).
Voor nadere informatie en offerte: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

STANDHOUDERS 2024

Akkerlederwaren  
Anky https://anky-atc.com/nl/
Astonic E-rides https://www.astonic-rides.nl/nl/
Audi https://www.audi.nl/
BCM Energetix http://www.energetixkopen.nl
Bekkers Yachts bekkersyachts.com
Bisc https://bisc.horse/
Bling Your Horse https://www.blingyourhorse.eu/
Blom Verkeersschool https://www.verkeersschoolblom.nl
Borek https://borek.eu/
Boss Geerars VOF https://www.brigitteboss.com/
BR https://br.nl/nl/
Brokx Sport B.V. / Pikeur https://www.brokxsport.nl/
Butternutbox https://butternutbox.com/
Champagne Taittinger https://www.taittinger.com/
Coco- Fashion http://coshbycoco.nl/
CWD https://eu.cwdsellier.com/fr/
De Drielse Vrijheid  
Devoucoux https://eu.devoucoux.com/fr/
Digishots https://www.digishots.nl/
Donnerberg https://www.donnerberg.net/nl-nl
Drunens Ruiterhuis https://www.drunensruiterhuis.nl/
D-ZIJNS https://www.dzijnsjewellery.nl/
Equestrian Style & Lamantia Couture NL https://www.equestrian-style.nl/
Equidrome https://www.equidrome.nl/
Equiline https://www.equiline.it/int/
Equismart v.o.f https://www.equismart.nl/nl/
Equitex Ges.m.b.H.-S.r.l. https://www.equitex.it
Equitiek https://www.equitiek.com/
Fever-Tree https://fever-tree.com/nl_NL
Flybusters Bv https://www.flybusters.nl/
Fyto & Fytolin https://www.garvo.nl/
Gittha
www.gittha.nl
Glossy Leather https://glossyproducts.nl/shop/Onderhoud/5/Glossy-Leather/
Go Social https://www.gosocialmedia.nl/talents/
Grasdrogerij Hartog b.v. https://www.hartog.eu
Graziozo https://graziozo.com/
H-Deluxe hannelorevolders.be
Heritage https://heritage-products.nl/
Holland Laundry https://hollandlaundryproducts.nl/
HPTL https://www.hplt.nl/
JuulC https://www.juulc.nl/
Kerner Beheer BV/Centropix https://www.centropix.eu/arturkerner
Klein Oisterwijk https://www.kleinoisterwijk.nl/
Kyki https://www.kyki.nl/
Landal
LdP Design https://ldpdesign.nl/
Le Jeune de Lux http://www.lejeunedelux.nl/
Made4Beauty https://www.made4beauty.nl
Monère Equestrian https://monere-equestrian.com/
Montar https://houseofmontar.com/
NAB https://www.nab-bliksembeveiliging.nl/
NAF https://www.naf-equine.eu/nl/
Notenboom Techniek https://www.notenboomtechniek.nl/
Piet Klerkx https://www.pietklerkx.nl/
Pieternel Schilderijen https://www.pieternel-kunst.com
PIPPA Equestrian Soap https://www.pippa-equestrian.com
Plospan https://plospan.com/nl/
Pure CHIQ https://www.facebook,com/PureCHIQ.bags.and.more/?locale=nl_NL
Redsware https://www.redsware.com/nl/
Ridershouse https://www.ridershouse.com/nl/
Roelofsen Carrosserie https://www.roelofsen.eu/
Rolex boutique https://www.rolex.com/
Ruitercap https://www.ruitercap.nl/nl/
Ruiterstad https://ruiterstad.nl/
Ruyters Voor Ruiters https://www.ruytersvoorruiters.nl/
Socks House https://sockshouse.nl/
Sortas Manege Bodems https://www.sortasequinefibres.nl/
SoSo https://sosoevents.nl/evenementen/
Tinello https://www.tinello.nl/
Tommy Hilfiger https://tommy-equestrian.com/
Torsy https://www.torsybridles.com/
Trauthoff Medcam AI https://www.thermo-scope.nl/
Veekens zadelkamers https://veekens-zadelkamers.nl/
WINESUD https://winesud.com
Woef Woef Snacks https://www.woefwoefsnacks.nl
Zeegers Equestrian https://petrie.nl/
Zizi horsedesign https://zizi-horsedesign.nl/