ROLEX GRAND PRIX

2014. Kevin Staut – Silvana HDC – FRA
2015. Daniel Deusser – Cornet d’Amour – GER
2016. Marcus Ehning – Cornado NRW – GER
2017. Leopold van Asten – VDL Groep Zidane N.O.P. - NED
2018. Niels Bruynseels – Gancia de Muze – BEL

GRAND PRIX JUMPING

1967. Seamus Hayes – Doneraile - IRL
1968. Harvey Smith - O’Malley - GBR
1969. Lucia Faria – Rush du Camp - BRA
1970. Alwin Schockemöhle - Donald Rex - GER
1971. Ann Backhouse-Townsend –Cardinal – GBR
1972. Harvey Smith – Evan Jones – GBR
1973. Fritz Ligges – Genius – GER
1974. Hendrik Snoek – Rasputin - GER
1975. Hugo Simon – Lavendel - AUT
1976. David Broome – Jägermeister – GBR
1977. Johan Heins – Seven Valleys Z – NED
1978. Fritz Ligges – Goya – NED

1979 - 1985 No Grand Prix

1986. Peter Charles – Merrimandias – IRL
1987. Nick Skelton - Raffles Airborne - GBR
1988. Ludger Beerbaum – Landlord – GER
1989. Nick Skelton – Grand Slam – GBR
1990. Nick Skelton – Top Gun – GBR
1991. Jos Lansink – Libero H – NED
1992. Eric Navet – Rosire HN - FRA
1993. Jos Lansink – Henzo – NED
1994. Eddie Macken – Sky View - IIRL
1995. Ludger Beerbaum – Ratina Z – GER
1996. Jos Lansink – Lianos – NED
1997. Franke Sloothaak – Joly - GER
1998. Ralf Schneider – Chopin – GER
1999. Ludo Philippaerts – Droite d’ Nirel – BEL
2000. Jerry Smit – Cassandro – ITA
2001. Cancelled
2002. Leslie Howard – Priobert de Kalvarie – USA
2003. Robert Smith - Marius Claudius - GBR
2004. Gert-Jan Bruggink – Joel – NED
2005. Marcus Ehning – Gitania - GER
2006. Albert Zoer – Okidoki – NED
2007. Daniel Deusser – Air Jordan Z - GER
2008. Daniel Etter – Peu a Peu -SUI
2009. Albert Zoer – Sam – NED
2010. Kevin Staut – Silvana - FRA
2011. Albert Zoer – Sam – NED
2012. Marc Houtzager – Opium - NED
2013. Maikel van der Vleuten – Kisby – NED

WORLD CUP JUMPING

1979. David Broome – Philco – GBR
1980. Hugo Simon – Gladstone – AUT
1981. Gilles Bertrand de Balanda – Galoubet A – FRA
1982. Rob Ehrens – Oscar Drum – NED
1983. Edgar Henri Cuepper – Cyrano – BEL
1984. Thomas Fuchs – Willow – SUI
1985. Harvey Smith – Sanyo Technology – GBR
1986. Paul Schockemöhle – Deister – GER
1987. Thomas Frühmann – Grandeur – AUT
1988. John Whitaker – Milton – GBR
1989. Ludo Philippaerts – Darco – BEL
1990. John Whitaker – Milton – GBR
1991. Franke Sloothaak – Walzerkönig – GER
1992. Jos Lansink – Libero H – NED
1993. Piet Raijmakers – Rinnetou Z – NED
1994. World Cup Final (Jos Lansink – Libero H – NED)
1995. Franke Sloothaak – Weihaiwej – GER
1996. Hugo Simon – Apricot – AUT
1997. Michael Whitaker – Ashley – GBR
1998. Ludger Beerbaum – Ratina Z – GER
1999. Lars Nieberg – Esprit – GER
2000. Otto Becker – Cento – GER
2001. cancelled
2002. Ludger Beerbaum – Goldfever – GER
2003. Rodrigo Pessoa – Baloubet du Rouet – BRA
2004. Ludger Beerbaum – Goldfever – GER
2005. Meredith Michaels–Beerbaum – Shutterfly – GER
2006. Meredith Michaels–Beerbaum – Checkmate – GER
2007. Royne Zettermann – Isaac – SWE
2008. Marcus Ehning – Sandro Boy – GER
2009. Daniel Etter – Peu a Peu – SUI
2010. Rolf-Göran Bengtsson – Casall – SWE
2011. Denis Lynch – Abbervail van het Dingeshof – IRL
2012. World Cup Final (Rich Fellers – Flexible – USA)
2013. David Will – Colorit – GER
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. | www.thedutchmasters.com
ticketpartner: logo sponsor eventim