U heeft toegang tot The Dutch Masters 1 uur voorafgaande aan het betreffende dagdeel.

Donderdag 14 maart | BRABANTHAL

AVOND
17.00 FEI Dressage World CupTM Grand Prix presented by RS2 Dressage
Dressuur Internationaal CDIW
Grand Prix - 1e helft
19.00 FEI Dressage World CupTM Grand Prix presented by RS2 Dressage
Dressuur Internationaal CDIW
Grand Prix - 2e helft
20.20 Optreden Aida in Concert
21.00 Dressuur Show
Isabell Werth & Monica Theodorescu

Donderdag 14 maart | PEELHAL

AVOND
19.00 Demo Hunter Jumper Equitation Holland

Vrijdag 15 maart | BRABANTHAL

MIDDAG
12.00 Kingsland Horsepoint Prijs
Dressuur Internationaal CDI 3*
Grand Prix
15.00 Brabants Dagblad Prijs
Springen Internationaal
Twee Fasen Table A/B 1.40m
AVOND
17.15 Gemeente 's-Hertogenbosch Prijs
Springen Internationaal
Table A met Winning Round 1.45m - 1e Omloop
19.00 Gemeente 's-Hertogenbosch Prijs
Springen Internationaal
Winning round
20.45  VDL Groep Prijs
Springen Internationaal
Table A met Barrage 1.55m
Kwalificatie Rolex Grand Prix

Vrijdag 15 maart | PEELHAL

MIDDAG
14.30 Sport Pro Horses Prijs
Dressuur Internationaal U25
Grand Prix 16-25
17.00 Dressuur Nationaal Pony's
Z2 - Kür op Muziek
AVOND
19.00 Para Dressuur programma

Zaterdag 16 maart | BRABANTHAL

OCHTEND
09.00  Sport Pro Horses Prijs
Dressuur Internationaal U25
Kür op muziek
11.30 Bestronics Parapaard Prijs
Dressuur Internationaal CDI 3*
Kür op muziek
MIDDAG
14.30  FEI World CupTM Dressage Freestyle
Presented by Roelofsen Horse Trucks

Dressuur Internationaal
Kür op Muziek - 1e helft
  Presentatie KNHS talenteam 2019
16.00 FEI World CupTM Dressage Freestyle
Presented by Roelofsen Horse Trucks

Dressuur Internationaal
Kür op Muziek - 2e helft
AVOND
19.00 Van Schijndel Bouwgroep Prijs
Springen Internationaal
Indoor Derby Table C 1.45m
21.00  Audi Prijs
Springen Internationaal
Table A met Barrage 1.55m
Kwalificatie Rolex Grand Prix

Zaterdag 16 maart | PEELHAL

OCHTEND
10.00 Pas de Deux Friezen
11.30 Springen Nationaal Pony's
ABC-L met barrage
MIDDAG
12.30 Springen Nationaal Pony's
DE-L met barrage
14.15 Springen Nationaal Pony's
C-M/Z met barrage
15.15 NAB Bliksembeveiliging Prijs
Springen Internationaal
Table A direct op tijd 1.40m
17.30 Dressuur Nationaal Paarden
Z2 Kür op muziek
AVOND
18.45 Dressuur Nationaal Paarden
ZZ-L Kür op muziek
20.00 Dressuur Nationaal
Viertallen Kür op muziek

Zondag 17 maart | BRABANTHAL

OCHTEND
09.30  Team Piet Raijmakers Prijs
Springen Nationaal Pony's
Table A met Barrage DE-M / Z / ZZ
11.30 Show kinderochtend
Relais Springen pony - paard
MIDDAG
12.45 Borek Prijs
Springen Internationaal
Progressief met Joker direct op tijd 1.45m
15.05 Afscheid Zenith begeleid door Glennis Grace
15.30 Rolex Grand Prix
Springen Internationaal
Table A met Barrage 1.60m
Onderdeel van de Rolex Grand Slam

Zondag 17 maart | PEELHAL

OCHTEND
09.30  Springen Nationaal Paarden
Tabel A met Barrage Klasse M / Z / ZZ
MIDDAG
14.35 Demo WK Handboogschieten
15.15 Bixie Springen
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. | www.thedutchmasters.com
ticketpartner: logo sponsor eventim